wpisy

Jesiennie

Jesiennie 🙂

Skup sie na tym co chcesz stworzyć, a nie na tym czego Ci brakuje. Każde negatywne myśli typu "Jestem brzydka ("Nie jestem wystarczająco dobra","Jestem nieszczęśliwa") powoduje, ze zaczynasz patrzeć na życie z negatywnej perspektywy i zaczynasz przyciągać do swojej przestrzeni przykre doświadczenia.
W pewnym momencie zaczyna nam się wydawać ze staliśmy się ofiarami naszego środowiska, ale przecież to my tworzymy świat i przestrzeń w której się poruszamy.
Nie ma co ! Zacznij tu gdzie jesteś ! Zacznij myślec pozytywnie,piękno jest w życiu wszędzie dookoła. Zacznij być wdzięczna za to co masz !
Przestań sie snuć po przeszłości, przestań sie biczować, przestań myślec w kategoriach "Powinnam", "mogłam", "byłoby lepiej gdybym"
Nie skupiaj sie nad tym, czego i tak juz nie zmienisz !

To gdzie skierujesz swoją energię, dostaniesz tego więcej.

14695517_205666123179222_2337886752733706658_n

Nigdy nie byłam elastyczna, kiedy pierwszy raz stanęłam na macie czułam się jak Pinokio 😱 Skłon, zwis tułowia, pozycja utanasana nie wygladała ładnie,przez siłowe przyciąganie tułowia do nóg pozycja nie była bezpieczna. Miałam ogromny problem z przechyleniem miednicy do przodu, w moim przypadku powodem były przykurcze tyłów nóg. Moim celem było rozciągnięcie tyłów nóg i przechylenie miednicy do przodu. Włożyłam naprawdę dużo siły, pracy, czasu, obserwacji w to aby osiągnąć zamierzony cel. 🙂 Nie musisz być elastyczna/elastyczny żeby poprawić swoje zakresy 🙂 Zdjęcie: 2016 Zdjęcie: 2015 Bardzo dziękuje mojej Pani Nauczyciel Patrycja Gawlińska za mobilizacje, praktykę indywidualna 🙏🏽 Namaste Dagmara